Hakkımızda

Akdan Danışmanlık

1995 yılından günümüze ulusal ve uluslararası piyasalarda kamu, sivil toplum ve özel sektör kuruluşlarına hizmet veren bir yönetim danışmanlığı şirketidir. Hizmet verdiği kuruluş ve gerçekleştirdiği proje sayısı itibariyle engin bir deneyime sahiptir. Müşterileriyle, çalışanlarıyla, çözüm ortaklarıyla birlikte başarmayı ve fark yaratmayı hedefleyen bir iş anlayışını benimsemiştir.

AKDAN Danışmanlık, Türkiye genelinde proje yönetimi, kurumsal eğitim, dış ticaret, yatırım ve finans konularında hizmet sunan bir danışmanlık şirketidir. AKDAN Danışmanlık, KOBİ’lerin, STK’ların ve Yerel Yönetimlerin Avrupa Birliği, TÜBİTAK, TTGV, Kalkınma Ajansları, Tarım Bakanlığı ve diğer ulusal veya uluslararası kuruluşların sağladığı fonlara ulaşması noktasında danışmanlık ve projelendirme hizmeti vermektedir.

Uzman ekibimiz finans, yönetim ve mühendislik alanlarında uzun yıllara dayanan tecrübeleri ve deneyimli çözüm ortaklarıyla, sürekli değişim içinde olan ekonomik ve sosyal çevrede müşterilerini zamanın hep bir adım önünde tutabilme hedefleriyle faaliyetlerini sürdürmektedir

Nilüfer ARIAK CV için tıklayınız…

Değerlerimiz

Doğruluk; müşterilerimizden farklı düşüncelerimizi açık yüreklilikle kendileriyle paylaşmak, müşterilerin yararına görmediğimiz hizmeti sunmamak, müşterilerimizin çıkarlarını kendi çıkarlarımızın üzerinde tutmak.

Yenilikçilik; müşterilerimiz için fark yaratmak, değer üretmek, her müşterimiz ve her hizmetimizden yeniden öğrenmek, yeniden her tecrübeyi bilgiye dönüştürmek, müşterilerimiz, çalışanlarımız ve çözüm ortaklarımızla bir takım olduğumuz anlayışıyla çalışmak,

Etik; Birleşmiş Milletler Küresel İlkeler Sözleşmesi’ndeki ilke ve taahhütlere sadık kalmaktır.

Vizyonumuz

Hizmetlerimizin müşterilerimizi geleceğe taşımasıdır. Müşterilerimiz için uygulanabilir ve sürdürülebilir çözümler üretmek, doğru karar almalarını sağlamak ve onları buna inandırmaktır.

 

Bize Ulaşın!
Yol Tarifi