Kalkınma Ajansı Destekleri

Kalkınma Ajansı Destekleri

Ülke ekonomisinin büyümesi ve kalkınması için yatırımların önemi büyüktür. Yatırımların artmasıyla birlikte iş kollarında nitelikli eleman ihtiyacı, üretim verimliliği ve ürünlerin kaliteli olması gibi çeşitli ihtiyaçlar doğmaktadır. Yatırım yapmak isteyen işletme sahiplerini veya iş kurmak isteyenleri daha büyük yatırımlara teşvik etmek amacıyla pek çok devlet kurumunun mai desteği ve teşviği bulunmaktadır. Kalkınma Ajansları bu destekleri sunan en önemli kuruluşlardır. KOBİ’lere destek sağlayan programlara bakıldığı zaman en büyük rakamların Kalkınma Ajansları aracılığı ile sağlandığı görülmektedir.

Kalkınma Ajansı’nın Amacı Nedir?

Kalkınma Ajansları bölgesel destekleri firmalara sunmaktadır. Bölgeler arası gelişmişlik farkını en aza indirgemeyi amaçlayan Kalkınma Ajansı bölgesel yatırımlara büyük önem vermektedir.

Ulusal kalkınmanın yerel kalkınma ile mümkün olacağı kabulüyle yatırım yapmak isteyen firmalar ajanslar aracılığıyla proje bazında desteklenmektedir.

Devlet Desteği Almak Zor Değil!

Akdan Danışmanlık olarak Kalkınma Ajanslarına sayısız projeler hazırladık, firmalarımızın hibeye hak kazanmasını sağladık, projenin tüm uygulama ve raporlama süreçlerinde hizmet sunduk.

    İletişim Formu    Bize Ulaşın!
    Yol Tarifi