Fizibilite Danışmanlığı

Fizibilite Danışmanlığı Ankara

Bir hizmete fikre ya da ürüne yapacağımız yatırımlarda rakiplerinizi tanımadan ve başlangıçta neleri organize etmeniz gerektiğini bilmeden yola çıkacağınızda sizi riskli günler bekliyor olacak. Pazarın ve rakiplerin durumu, yatırımların teknik bilgisi, yatırımın ne kadar sürede geri döneceği ya da projenin karlılığı gibi konular hakkında bilgi sahibi olduğunuza yeteri kadar inanıyor musunuz? Bu soruların cevabı siz de ya da firma yöneticilerinizde var ise fizibiliteniz var demektir. Eğer bu sorulara yanıt veremiyor ya da kararsız kalıyorsanız bu konuları çözüme kavuşturmadan yatırımlarınızı yönlendirmemeniz en doğru adım olacaktır. Pazar araştırması, rakip analizleri, yatırım için teknik bilgileri, yatırımın ekonomik yönü, kaynak gerekliliği ve projenin karlılığı gibi konularda sizi en doğru şekilde yönlendireceğimiz fizibilite danışmanlığı Akdan Danışmanlık tarafından sağlanıyor. Uzun yıllardan beri verdiğimiz fizibilite danışmanlığı sayesinde çok sayıda başarılı yatırım hayata geçmiştir.  Siz de fizibilite danışmanlığı hizmetimizden faydalanarak fizibilite raporunuzu uzmanlarımıza hazırlatabilir ve ilerde nelerle karşılaşabileceğiniz konusunda şimdiden bilgi sahibi olabilirsiniz.

Fizibilite Danışmanlığı Nedir?

Her sektöre göre ekonomik, teknik, mali analizler sunan danışmanlık hizmetidir. Fizibilite danışmanlığı sizlerin işi ile ilgili alacağı tüm kararları sorgulayan ve en iyi şekilde yönlendirmek için öneri sunulan hizmetin adıdır. Yaptığınız iş ya da yapmayı düşündüğünüz iş açma planları için yıl bazında sermaye ihtiyacı kar, zarar gibi önemli verileri size önceden sunan fizibilite danışmanlığı hizmeti ile aldığınız tüm kararları gözden geçirerek şirketin geleceği için en doğru kararı vermeniz hedeflenir.

Fizibilite Danışmanlığının Faydaları Nelerdir?

Profesyonel uzmanlar tarafından hazırlanan fizibilite raporu size iş dünyasında adım atacağınız her konuda rehberlik sağlar. Sizi finanse edecekleri ikna etmek için somut bir çalışma olarak kabul edilebilen fizibilite çalışması yatırım konularındaki en önemli rapordur. İş fikriniz çok iyi ya da çok benzersiz olsa da fizibilite raporunuz olmadan yatırım için kaynak kullanmaya başlamamanız Akdan Danışmanlık tarafından önerilmektedir. Doğru yatırım için fizibilite raporunuzu elinize almalı ve projenizi ve çıkan sonuçları bir arada değerlendirmelisiniz.

Akdan Danışmanlık tarafından hazırlanacak fizibilite çalışması ile genel iş stratejinizi oluşturabilir ve pazarlama planınızı net bir şekilde belirleyebilirsiniz.

Fizibilite Raporunda Neler Göreceksiniz?

Yatırım maliyeti, yıllık giderlerin hesaplanması, döviz ihtiyacı, yatırım bedelleri, finansman planı, sermaye, kredi & faizler, fon akış tablosu gibi ihtiyacınız olan tüm veriler ise mali konular aşamasında sizlere sunulmaktadır. Pazarlama aktiviteleri, fiyat ve paketler, ana& ara sektörler, rekabet gücü, rakipler ve Pazar genişliği gibi analiz gerektiren konularda satış ve pazarlama bölümlerinde ele alınır. Kurumsal konular, kurum stratejileri, vizyon &misyon, görev dağılımı, personel ihtiyacı, denetleme gibi işleyiş ile ilgili konularda operasyon kapsamındadır.

    İletişim Formu    Bize Ulaşın!
    Yol Tarifi