Fizibilite Danışmanlığı

Fizibilite Danışmanlığı

image

Fizibilite Danışmanlığı

Her sektöre göre ekonomik, teknik, mali analizler sunan danışmanlık hizmetidir. Fizibilite danışmanlığı kararları sorgulayan ve en iyi şekilde yönlendiren hizmetin adıdır. Yaptığınız iş ya da yapmayı düşündüğünüz iş planları için yıl bazında sermaye ihtiyacı kar, zarar gibi önemli verileri size önceden sunan fizibilite danışmanlığı hizmeti ile aldığınız tüm kararları gözden geçirerek şirketin geleceği için en doğru kararı vermeniz hedeflenmektedir.

Fizibilite Danışmanlığının Faydaları Nelerdir?

Profesyonel uzmanlar tarafından hazırlanan fizibilite raporu size iş dünyasında adım atacağınız her konuda rehberlik sağlayacaktır. Yatırımınıza finansman sağlayacak kurumları ikna etmek için fizibilite çalışması talep edilen yatırım konularındaki en önemli rapordur. İş fikriniz iyi ya da benzersiz olsa da fizibilite raporunuz olmadan yatırım için kaynak kullanmaya başlamamanız Akdan Danışmanlık tarafından önerilmektedir. Doğru yatırım için fizibilite raporunuzu hazırlamalı ve projenizi çıkan sonuçlara göre değerlendirmelisiniz.

Akdan Danışmanlık tarafından hazırlanacak fizibilite çalışması ile genel iş stratejinizi oluşturabilir ve pazarlama planınızı net bir şekilde belirleyebilirsiniz.

Fizibilite Raporunda Neler Göreceksiniz?

Yatırım maliyeti, yıllık giderlerin hesaplanması, döviz ihtiyacı, yatırım bedelleri, finansal planlama, sermaye, kredi-faizler, fon akış tablosu gibi ihtiyacınız olan tüm veriler mali kısımda sizlere sunulmaktadır. Pazarlama aktiviteleri, fiyat ve paketler, ana-ara sektörler, rekabet gücü, rakip ve pazar genişliği gibi analiz gerektiren konularda satış ve pazarlama bölümlerinde ele alınmaktadır. Kurumsal konular, kurum stratejileri, vizyon &misyon, görev dağılımı, personel ihtiyacı, denetleme gibi işleyiş ile ilgili konularda operasyon kapsamındadır. Yönetim konuları organizasyon yapısında yer almaktadır.


Ücretsiz Teklif Alın

Uzman Kadromuzdan Anında Teklif Alın.

image
image