Dış Ticaret Danışmanlığı

Dış Ticaret Danışmanlığı

image

Sizin İçin Dünyadaki İş Fırsatlarını Değerlendiriyoruz


Dünyayı Pazar ve iş fırsatları olarak sunuyoruz. AKDAN uluslararası pazarlardaki engin deneyimini çözüm ortaklarıyla olan ilişkilerini dış ticaret danışmanlık hizmeti olarak sunmaktadır.


Uluslararasılaşma, dış pazarlara açılma Türkiye’nin gündeminde 1980’lerden başlayarak önemini korumaktadır. Hangi sektörde olursa olsun her firma bunu istemekle birlikte birlikte Türkiye’nin ihracat rakamları stratejik hedeflerinde belirlenen düzeylere yükselememiştir.


Şirketlerimiz ve Ürünleri Dış Pazar İçin Ne Kadar Hazırdır?


AKDAN Danışmanlık şirketlerin ve ürünlerinin dış pazarlara açılmaya ne ölçüde hazır olduğunu değerlendiren kapı çalışmalarıyla firmaları ve ürünlerini analiz etmekte, analiz neticesinde kurumsal yapılandırma ile firmaları kurumsal yapılandırma ile uluslararası pazarlara hazırlamaktadır.


AKDAN firmaların dış pazarlara açılmasını ‘stratejik bir karar’ olarak değerlendirmekte ve 40 yıla dayanan deneyimi sonucunda geliştirdiği metodolojik yaklaşımlarını kullanarak ihracat ve uygulamalı olarak globalleşme hizmetini sunmaktadır. Hizmetin amacı, dış pazarlara açılmak için firmaları cesaretlendirmek, bilgilendirmek, bu konudaki çekince ve korkuları gidermek, hata yapmaktan alıkoymak, müşteri ve iş ortağı bulmak, uluslararası pazarda örgütlenme ile daimi kalıcılığı temin etmek ve tüm bu vaatleri gerçekleştiren hizmeti vermektir. Firmalara yalnızca eğitim ve danışmanlık hizmeti vermekle yetinmeyip koçluk ve mentörlük hizmetleriyle ihracatta satış başarısını yakalamaktır.

Ücretsiz Teklif Alın

Uzman Kadromuzdan Anında Teklif Alın.

image
image