Başarı Hikayelerimiz

 • Batuhan AKDUMAN

  Batuhan AKDUMAN

  2 yıl önce KOSGEB girişimcilik desteği ile kurduğumuz spor tekstil üretimi her geçen gün büyüdü şimdi Ukrayna mağazamızı açıyoruz.

 • Cihan AYAN

  Cihan AYAN

  Medical sektöründe yeni ürünlerle uluslararası piyasalara girmek kolay değildi, dış ticaret eğitimi ve ticari istihbarat neticesinde 1 yıl içinde 17 ülkeye ihracat yapıyoruz ve yeni ürünlerin Ür-Ge’lerine devam ediyoruz.

 • Gürsel GÜREL

  Gürsel GÜREL

  İş planımın girişimcilik sermayesi ile desteklenmesi sonucunda yıllardır süren hayallerimi gerçekleştirdim, ürünlerin satışı 2 yıl içinde belirli bir pazar payına ulaştı.

 • Ersin SALMAN

  Ersin SALMAN

  KOSGEB girişimcilik eğitim ve desteği ile kurduğumuz şirketimiz tıbbi tekstil alanında üretim ve satışla büyüyor.

 • İbrahim BAYSAL

  İbrahim BAYSAL

  Sadece Türkiye’de deri ve deri ürünleri alanında faaliyet gösteren bir firma olarak ürünlerimizin farklı ülkelerde, farklı tasarımlarda hayat bulması, farklı kültür ve deneyimlerini yaşayabilme arzusu adına çıktığımız bu ihracat yolculuğunda tanıştığımız Akdan Danışmanlığın kurucusu Nilüfer Arıak hanımefendi ve son derece tecrübeli ekibi ile 6 ay gibi kısa bir zamanda ihracatlarımızı gerçekleştirme mutluluğunu yaşadık. Aynı zamanda birlikte daha büyük hedefler ile yolculuğumuzun sürmesi bizi son derece motive etmektedir. Akdan Danışmanlık firması şirketin yapısına özel kişiselleştirilmiş kısa ve net bir planlama kurgusuyla hareket ederken aynı zamanda ihracat aşamasındaki zorlu regülasyon süreçlerinde aksiyon almayı son derece hızlandırmaktadır. Akdan Danışmanlık ile aynı aileden olmak ve leatherSB markasını uluslararası platformda bilinir bir marka olmasını hedeflemekten ötürü kıvanç duymaktayız.

 • Tuğba SALMAN

  Tuğba SALMAN

  İki genç bayan girişimci olarak cesaretlendik, tereddütlerimiz giderildi, KOSGEB girişimcilik belgemizi alıp işimizi kurduk. Tüm süreçleri danıştık. Akdan’ın destek ve yardımlarından güç alıyoruz.